www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.


Join the forum, it's quick and easy

www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.
www.loqkat-ks.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Getoar një këngë që godet

Shko poshtë

Getoar një këngë që godet Empty Getoar një këngë që godet

Mesazh nga Admini Sat Dec 26, 2009 8:13 am

Getoar një këngë që godet




Getoar një këngë që godet GetiReperi Getoar Selimi, natën e parë dhe të dytë të ndërrimit të motmoteve ka vendosur qe t’a kalojë në Zvicër, ndërsa natën e tretë në Gjermani me shoqërinë e tij

Getoar Selimi i grupit Tingulli Trent, ka kohë që s’ka sjellur ndonjë klip apo këngë të re ai këtë e arsyeton me faktin se e ka zakon të bëj pak pushim për t’u rikthyer me diçka të re, siç shprehet ai për Panorama Plus, ‘një këngë që godet’.
Porse, ai është duke punuar për albumin e tij të ri, për të cilin album thotë se do të jetë shumë më ndryshe se të tjerët. “Unë kam 13 vite në skenë dhe kam përgjegjësi më të madhe për të sjellë risi në muzikë.
Deri tani bashkë me kolegët, kemi filluar diskutimet për të sjellë këngë të reja, dhe që do të më përfaqësojnë vërtetë”, ka thënë ai për Panorama duke mos mohuar se sërish do të ketë bashkëpunime me femra tjera, këngëtare.

Bashkëpunëtorët i sjell vetë kënga, dhe aktualisht ne jemi duke menduar bashkë me stafin se cila këngëtare do të jetë e përshtatshme, për një nga krijimet e mia, që po realizojmë. Grupi “Tingulli trent” është më i vjetri në muzikën hip-hop, dhe do theksoja që emri i këngëtares nuk është diçka që e mendoj në fillim, por është kënga që e kërkon si të thuash”, tha
Admini
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 567014
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi