www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Ora është Tue Aug 04, 2020 10:56 pm


 • Rregullorja

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Rregullorja


  RregullorjaKëtu do të keni mundësin që të lexoni rregulloren e këtij forumi.. Ndaj ju lutemi që t'a lexoni atë me kujdes dhe po ashtu edhe t'a respektoni këtë rregullore.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Mar 03, 2010 8:42 pm
  Admini Rregullat e forumit
 • Te Rejat e Fundit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • V.I.P


  V.I.PVipat e gjith botes ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme,mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per vip-at.
  92 Temat
  1203 Mesazhet
  Thu Sep 29, 2011 8:15 pm
  WebMaster Shakira këshillon Piquen
 • Intervista


  IntervistaIntervista të ndryshme me këngëtarë të ndryshëm, politikan, aktorë shqiptarë, dhe të huaj..
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Thu Sep 29, 2011 8:18 pm
  WebMaster Tuna mohon të ketë lidhje dashurie me Blerim Destanin
 • Te ndryshme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Best OF YouTube


  Best OF YouTubeVideo te ndryshme, Ekstreme, Interesante, humoristike etj..
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Wed Sep 28, 2011 7:34 pm
  WebMaster Streetball Moves
 • Kamera e fshehur


  Kamera e fshehurKamera e fshehur: Ne kete kategori mund te gjeni video te ndryshme qesharake.
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Wed Sep 28, 2011 7:39 pm
  WebMaster Puthja e vajzes se verber
 • Lifestyle


  LifestyleLifestyle dhe shumë qka rreth saj.. lajme dhe informacione të ndryshme!
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Thu Sep 29, 2011 8:11 pm
  WebMaster Çiftet që kanë zënka, gjithmonë do të kenë
 • Dashuria & Romanca


  Dashuria & RomancaDashuria është dobësia më fisnike e shpirtit. Dashuria është poezia e ndjenjave. Dashuria shikon jo me sy, por me shpirt. Të dashurosh domëthënë të zgjedhësh. Puthja është vula e zgjedhjes. Dashuria është gjysma e fesë. Dashuria është sëmundje dhe iluzion kur je larg. Dashuria është vuajtje kur je i sinqertë...Këtu pra mundeni të diskutoni dhe të lexoni gjithçka rreth kësaj ndjenje kaq shum të përfolur dhe të ëndërruar, të njeriut...
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Fri Sep 30, 2011 3:43 pm
  WebMaster Zbuloni sekretet e joshjes
 • Kuriozitete


  KurioziteteJeta eshte nje mister apo thjeshte kuriozitet? Kuriozitete te ndryshme!
  4 Temat
  50 Mesazhet
  Fri Sep 30, 2011 3:44 pm
  WebMaster  E vërteta mbi vdekjen e Adolf Hitlerit !
 • Poezi


  PoeziPoezi te ndryshme nga autoret shqiptare, poezi dashurie, letra dashurie, dhe tregime dashurie.
  225 Temat
  261 Mesazhet
  Wed Jan 06, 2010 10:43 pm
  .::Fatoni::. Nese te dua me don dhe ti mua nese
 • Barcoleta & Humore


  Barcoleta & HumoreKetu eshte zona , vetem te qeshni me barsaleta dhe me tregime humoristike...
  158 Temat
  1359 Mesazhet
  Mon Dec 26, 2011 5:43 pm
  Admini Kafeneja Jon Pjesa e Parë 2012 NEW
 • Familja dhe fëmijët


  Familja dhe fëmijëtFamilja dhe fëmijët janë shkolla e detyrave themeluar mbi dashurinë. Familja dhe fëmijët jan kryevepra e natyrës.Familja dhe fëmijët jan njësia bazë grupore e shoqërisë dhe i jepet mbrojtje nga shoqëria dhe shteti...
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Wed Sep 28, 2011 9:42 am
  WebMaster Përse fëmijët gënjejnë?
 • Argetim

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Këngët & Hitet 2011


  Këngët & Hitet 2011Këngët & Hitet e vitit 2011, këngët me te reja 2011, i gjeni ketu, mund ti dëgjoni dhe ti shkarkoni në kompjuterin tuaj.
  1257 Temat
  1701 Mesazhet
  Sat Oct 01, 2011 1:16 pm
  ReeffleX.x Cyclone ft. BimBimma & Mc Mix - Inkorrekt
 • Këngë & Hite Anglisht [2009-2011]


  Këngë & Hite Anglisht [2009-2011]Këngë & Hite me te reja Anglisht, mund ti gjeni ketu, ti degjoni dhe ti shkarkoni ne kompjuterin tuaj.
  1037 Temat
  1051 Mesazhet
  Tue Sep 27, 2011 5:31 pm
  WebMaster Pitbull - We Run The Night [2011]
 • Tekste Këngësh


  Tekste KëngëshTekstin e Qdo Hiti Muzikor Mund ta Gjeni Ketu.
  171 Temat
  358 Mesazhet
  Sun Jan 10, 2010 4:20 pm
  .::Fatoni::. Texte Kengesh
 • Mundsit Tona

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Bised e Lir


  Bised e LirKëtu Mund Të Bisedoni Të Lirë,Pa pengesa Nga Stafi.
  17 Temat
  290 Mesazhet
  Mon Sep 26, 2011 12:06 pm
  WebMaster Pija Juaj e Preferuar..?
 • Albumi Fotogarik


  Albumi FotogarikKy është Albumi i ëtij Forumi, ose ndryshe Galeria e forumit në të cilën mundeni të postoni dhe njekohësisht edhe të shikoni foto nga më të ndryshmet... (Keni kujdes; imazhet poronografike që biejn ndesh me rregulloren e forumit, do të fshihen pa asnjë lajmërim nga Stafi Drejtues i Forumit.)
  21 Temat
  758 Mesazhet
  Fri Jun 25, 2010 12:54 pm
  Gipa Jeta e hidhur Foto
 • Multimedia

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Te Huaj


  Filma Te HuajFilma te huaj, Englisht, German etj.. Kinofilme - Action - Thriller - Drama - Horror - Eastern - Bollywood -Komödie - Science Fiction - Fantasy - Serien - Western.
  302 Temat
  331 Mesazhet
  Tue Dec 29, 2009 1:35 pm
  x.K!LL3R Filma Te Huaj
 • Filma Shqiptarë


  Filma ShqiptarëFilma te ndryshem shqiptare, shiko.. komento rreth tyre etj.
  26 Temat
  30 Mesazhet
  Sat Dec 26, 2009 8:06 am
  Admini Njoftim për ato që smujn të shikojn filmat - apo Humoret
 • Video Te Ndryshme


  Video Te NdryshmeVideoklipe në gjuhën shqipe, videoklipet më të reja nga YouTube, Google etj...
  645 Temat
  648 Mesazhet
  Tue Dec 29, 2009 7:39 am
  x.K!LL3R Humor 2010
 • Feja

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Feja Islame


  Feja IslameTe gjithë besimtarët Muslimanë munden të bashkëbisedojn në këtë nënforum rreth fesë se tyre të adhuruar, por njëkohësisht janë të lirë që edhe ato që i përkasin të tjera besimeve fetare, të japin mendimet dhe konkluzionet e tyre ne lidhje me Fenë Islame.
  68 Temat
  119 Mesazhet
  Fri Jan 01, 2010 3:27 pm
  Admini Foto nga feja islame
 • ilahi shqip


  ilahi shqipIlahi te Ndryshme ...
  168 Temat
  169 Mesazhet
  Sat May 23, 2009 7:48 pm
  .::Fatoni::. Adem Ramadani - Respekti ndaj prinderve.mpg
 • KDC-Center

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Faqet Shqiptare Dhe te Huaja


  Faqet Shqiptare Dhe te HuajaKetu mund te diskutoni rreth faqeve te ndryshme shqiptare dhe te Huaja Ndani mendimet tuaja ne kete kategori.... Nese keni nje faqe te re te sapo hapur atehere ky eshte vendi ideal per te reklamuar faqen tuaj!
  19 Temat
  76 Mesazhet
  Fri Jun 25, 2010 12:54 pm
  Gipa www.KDC-team.con
 • WebMaster


  WebMasterHapat e Para të Webmasterit,Web Templates,Programe për Webdesign,vBulletin,SMF,myBB,phpBB,Wordpress,Joomla!,Blogger,Drupal,MkPortaL Dhe Gjithqka qka Ju perket WebMaterave Shqiptar...!
  10 Temat
  10 Mesazhet
  Sat Oct 09, 2010 11:49 am
  WebMaster Jumpline Free hosting 1 vit
 • Hacking


  HackingHacking & Tutoriale, Accounts dhe Database Dumps,Cracks & Serials,Website dhe Forum Hacking,Keyloggers & Stealers,Vegla për Hacking,Botnets & Related,Crypters,Binders,Packers,Antivirus Security,PornSites Passwords Area Te gjitha Ne nje Vend...
  96 Temat
  126 Mesazhet
  Thu Oct 27, 2011 6:38 pm
  WebMaster ku shkojn filet e fshira
 • Host | Domeine & Shërbime


  Host | Domeine & ShërbimeTë gjitha temat në lidhje me domeinet,hosting, menaxhim serverash etj janë të mirëpritura në ktë sektor...!
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Mon Sep 26, 2011 12:00 pm
  WebMaster Ofert 1 reseller Nga united-domains.de
 • Programe Per Pc


  Programe Per PcKëtu mund te gjeni dhe te shkarkoni programe Per Pc
  1872 Temat
  1889 Mesazhet
  Sun Jan 10, 2010 2:05 pm
  Binnz [HF]Winrar password remover 1.1 full version Bm
 • Histori Kultur Metropol

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Histori


  HistoriKëtu Mund Ta Shikoni Historin Shqiptare
  30 Temat
  40 Mesazhet
  Sat Dec 26, 2009 12:03 pm
  m-16 Historia e Popullit Shqiptar - Historia e Shqiperise
 • Kultur


  KulturKëtu Mund Ta Shikoni Kulturen Shqiptare
  350 Temat
  352 Mesazhet
  Tue Dec 22, 2009 10:24 am
  Admini Një ditë para përurimit, komuniteti artistik lanson kritika ndaj shtatores së ish-presidentit amerikan
 • Ekonomi


  EkonomiKëtu gjeni gjithqka nga ekonomia
  12 Temat
  209 Mesazhet
  Sun Jan 17, 2010 4:18 pm
  luck Ekonomia..
Kush është në linjë
Kush është në linjë

6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 85 më Mon Oct 20, 2014 9:54 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Administrators ][ Moderator ][ Super Moderator ][ V.I.P ][ Dezajner ]

Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 13895 artikuj

Forumi ka 358 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri qendres.aaa


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur