www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

ToN!--->|Kr!M!N3L!|

Shko poshtë

ToN!--->|Kr!M!N3L!|

Mesazh nga .::Fatoni::. prej Sat May 09, 2009 3:57 pm

kishte qen amerikani italiani dhe shqiptari
dhe jan shty se cili e ka banesen ma te lart
amerikani e ka pas
200 kat
gjermani e ka pas banesen 150 kat kur kan ardh te shqiptari
nuk ka pas lift edhe kur kan mrrit ne te 8-tin kat
e kan taku ni grua shtatzane dhe e kan vet edhe sa ajo i ka then edhe 7 muaj
amerikani dhe italiani kan than hajde po kthemi se nuk paskemi me mrri kurr

.::Fatoni::.
Moderator
Moderator

Postimet : 1405
Points : 354197
Join date : 09/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi