www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Ora është Tue Dec 11, 2018 1:33 pm

Te ndryshme


 • Te ndryshme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Best OF YouTube


  Best OF YouTubeVideo te ndryshme, Ekstreme, Interesante, humoristike etj..
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Wed Sep 28, 2011 7:34 pm
  WebMaster Streetball Moves
 • Kamera e fshehur


  Kamera e fshehurKamera e fshehur: Ne kete kategori mund te gjeni video te ndryshme qesharake.
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Wed Sep 28, 2011 7:39 pm
  WebMaster Puthja e vajzes se verber
 • Lifestyle


  LifestyleLifestyle dhe shumë qka rreth saj.. lajme dhe informacione të ndryshme!
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Thu Sep 29, 2011 8:11 pm
  WebMaster Çiftet që kanë zënka, gjithmonë do të kenë
 • Dashuria & Romanca


  Dashuria & RomancaDashuria është dobësia më fisnike e shpirtit. Dashuria është poezia e ndjenjave. Dashuria shikon jo me sy, por me shpirt. Të dashurosh domëthënë të zgjedhësh. Puthja është vula e zgjedhjes. Dashuria është gjysma e fesë. Dashuria është sëmundje dhe iluzion kur je larg. Dashuria është vuajtje kur je i sinqertë...Këtu pra mundeni të diskutoni dhe të lexoni gjithçka rreth kësaj ndjenje kaq shum të përfolur dhe të ëndërruar, të njeriut...
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Fri Sep 30, 2011 3:43 pm
  WebMaster Zbuloni sekretet e joshjes
 • Kuriozitete


  KurioziteteJeta eshte nje mister apo thjeshte kuriozitet? Kuriozitete te ndryshme!
  4 Temat
  50 Mesazhet
  Fri Sep 30, 2011 3:44 pm
  WebMaster  E vërteta mbi vdekjen e Adolf Hitlerit !
 • Poezi


  PoeziPoezi te ndryshme nga autoret shqiptare, poezi dashurie, letra dashurie, dhe tregime dashurie.
  225 Temat
  261 Mesazhet
  Wed Jan 06, 2010 10:43 pm
  .::Fatoni::. Nese te dua me don dhe ti mua nese
 • Barcoleta & Humore


  Barcoleta & HumoreKetu eshte zona , vetem te qeshni me barsaleta dhe me tregime humoristike...
  158 Temat
  1359 Mesazhet
  Mon Dec 26, 2011 5:43 pm
  Admini Kafeneja Jon Pjesa e Parë 2012 NEW
 • Familja dhe fëmijët


  Familja dhe fëmijëtFamilja dhe fëmijët janë shkolla e detyrave themeluar mbi dashurinë. Familja dhe fëmijët jan kryevepra e natyrës.Familja dhe fëmijët jan njësia bazë grupore e shoqërisë dhe i jepet mbrojtje nga shoqëria dhe shteti...
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Wed Sep 28, 2011 9:42 am
  WebMaster Përse fëmijët gënjejnë?

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur