www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

3.........................................

Shko poshtë

3.........................................

Mesazh nga Admini prej Tue May 26, 2009 1:25 pm

3.

Një nënë tiranase pyet një djalë të ri ne autobuz:

- Si t'qujn o bir?

- A u a? - pergjigjet djali i zënë pak në befasi.

- Ta gzosh o bir - i thotë plaka dhe me vete thotë - lloj lloj emrash po nigjojm.
Admini
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 372714
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi