www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Bisedoni qka doni

Shko poshtë

Bisedoni qka doni

Mesazh nga Technooz` prej Thu May 28, 2009 4:23 pm

:affraid:

Technooz`
i/e Perjashtuar
i/e Perjashtuar

Postimet : 42
Points : -499651529
Join date : 28/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Bisedoni qka doni

Mesazh nga Admini prej Wed Jun 10, 2009 6:31 pm

Technoz je i perjshtuar dhe kjo tem shportohet
avatar
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 368414
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi