www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Jon kan...

Shko poshtë

Jon kan...

Mesazh nga Admini prej Sat May 09, 2009 3:56 pm

Jon kan niher tre gjerman edhe jon ardh ne ks edhe skan dit shqip i pari e ka dit ni fjal na i dyti por ni kill shiqer dhe i treti urra kur sina kan jon dal ata ne qytet edhe e kan pa ni njeri te myt edhe jon ardh policia i kan than kush e ka myt i pari ka than na kan than policia pse e keni myt i dyti ka than por ni kill shiqer ehde i kan than policia duhet me ju qu ne bur i treti tha urr kurr sina kan ahahha klm
Admini
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 372714
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi