www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Albume 2010

Shko poshtë

Albume 2010

Mesazh nga x.K!LL3R prej Mon Dec 28, 2009 1:53 pm

Samire Muqaj - Sa Me Ka Mar Malli Me Te Pa - Album - 2010


Quellcode

1
2
3
4
5
6
7
8
02 Amire Muqaj - Tallava - 01 2010
03 Amire Muqaj - Na shkoj ymri ne kurbet 2010
03 Amire Muqaj - Sabrije 2010
04 Amire Muqaj - Tallava 02 2010
05 Amire Muqaj - Sa me ka mar malli me te pa 2010
06 Amire Muqaj - Vllau jon i embel 2010
07 Amire Muqaj - Hajde hajde sante knojna 2010
08 Amire Muqaj - Qikat e lazdrume 2010Shkarko nga Multiupload

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 342796
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Albume 2010

Mesazh nga x.K!LL3R prej Mon Dec 28, 2009 1:54 pm


Goja Te Lumt E Ja Lash Djalit - Album - 2010


Quellcode

1
2
3
4
5
6
7
01 Keng Per Fadil Malokun 2010
02 Kenga Avni Ademi 2010
03 Larg te krojet atje ne bashqe 2010
04 Shpis me za te Naim Qerimi 2010
05 Lidhin Besen dy Bajramat 2010
06 Moj tropoj Moj Keshtjell Shqiponje 2010
07 Keng Bujare e besnike 2010

Versteckter TextShkarko nga Multiuploadx.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 342796
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Albume 2010

Mesazh nga x.K!LL3R prej Mon Dec 28, 2009 1:55 pm

Jan Dy Zemra Album i Perzim me kengtarsh 2010


Quellcode

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
01 Labi - Jan dy zemra 2010
02 Shpat Kasapi - Qaj lulie 2010
03 Vjollca Luka - Ne vetmi 2010
04 Gjovani - Nje nat dimri 2010
05 Lori - Moj dashni dashnia e par 2010
06 Xhela - Mos thuaj jam e re 2010
07 Nadi - Kujtova se po te harroj 2010
08 Labi - Sa me ka mar malli me te pa 2010
09 Violet Lulgjuraj - Te kisha dit 2010
10 Ganimete Bllaca - Me trego a me ke harruar 2010
11 Xhela - Ti ma prishe jeten 2010
12 Xhela - Krejt i ke haram 2010


Versteckter Text


Shkarko nga Multiupload

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 342796
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Albume 2010

Mesazh nga x.K!LL3R prej Mon Dec 28, 2009 1:59 pm

Malsori - Falmi buzet tua 2010- Album


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1. Malsori - Hasmeri e fundit 2010
2. Malsori - Mergimtari 2010
3.Malsori - Adres e gabuar 2010.
4. Malsori - Emrin e kam shqiptar 2010
5. Malsori - Dy zemra 2010
6. Malsori - Eja 2010
7. Malsori - Perseri 2010
8. Malsori - Falmi buzet tua 2010
9. Malsori - Qlirimtart e markalleshve 2010
10. Malsori - Istrumental Kthehuni 2010

megaupload.com YSBH5XQ6

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 342796
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Albume 2010

Mesazh nga x.K!LL3R prej Mon Dec 28, 2009 2:00 pm

Qfar te don ty zemra - Permbledhje kengetaresh 2010 Album
Quellcode

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
01 Nexhat Osmani - Qfar te don ty zemra
02 Motrat Mustafa - Shyqyr qe e prita
03 Motrat Mustafa - Gurbetqarit
04 Meda - Jeto ti jeto
05 Aziz Murati - Ritmike
06 Shkurte Gashi - Mua m'ke shkel me kembe
07 Xheza - Gjoana
08 Adnan Daci - Ti me ndave
09 Armendi,Burimi dhe Bitonia
10 Vilma dhe Kudreti - Smundem pa ty
11 Armendi,Burimi dhe Bitonia - Pak me qef pak me zor
12 Fadil Krasniqi - Sa ne ndahemi
13 Besarta Kosumi - Mallkuar qofshin
14 Remzi Leka - E pranoj
15 Motrat Hajzeri - E di
16 Qemajl Musliu - N'zemren timeVersteckter TextShkarko nga Multiupload

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 342796
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Albume 2010

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi