www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

ndihm per pc

Shko poshtë

ndihm per pc

Mesazh nga shqiprimh prej Tue Dec 22, 2009 2:06 pm

a mundet dikush te me ndihmon.Kur po ndalet rryma pc nuk po me starton sikur se me pare po ma qet mb edhe po mbusht deri ne 256mb.Edhe po ma qet qe data and time not set pja ndreqi daten edhe kohen ama apet pom hum data edhe koha qysh mundem me ndreqi kerkoj ndihm prej jush.

shqiprimh

Postimet : 5
Points : 333211
Join date : 27/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ndihm per pc

Mesazh nga Admini prej Wed Dec 23, 2009 9:02 am

Duhet TA Qitini Daten dhe kohhen aty klikoni tek ora dhe klikoni
Time Zone dhe e qitni (GMT+01:00) Sarajevo,Warsaw,Zagreb dhe te ndreqet ora mirpo ata qe ta qet kur ta ristatojsh pcn osht nje Virus..Besoj qe me kuptowe
avatar
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 368414
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ndihm per pc

Mesazh nga tonix prej Wed Dec 23, 2009 1:02 pm

pajtohem me Monixx
avatar
tonix
Dizajner
Dizajner

Postimet : 355
Points : 339899
Join date : 05/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ndihm per pc

Mesazh nga luck prej Thu Dec 24, 2009 9:27 am

popo qashtu duhet

luck

Postimet : 313
Points : 329289
Join date : 16/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ndihm per pc

Mesazh nga shqiprimh prej Fri Dec 25, 2009 8:25 am

ok shum flm per pergjigjen

shqiprimh

Postimet : 5
Points : 333211
Join date : 27/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ndihm per pc

Mesazh nga Admini prej Fri Dec 25, 2009 11:41 am

Ska gje por qita jem ne
avatar
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 368414
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ndihm per pc

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi