www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Faqja 19 e 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Shko poshtë

Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Sun Dec 13, 2009 3:21 pm

First topic message reminder :

Barcoleta Vetem Nga .::Jok3R::.


Edituar për herë të fundit nga .::Jok3R::. në Thu Dec 31, 2009 2:12 pm, edituar 1 herë gjithsej

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:02 pm

Ishte nji grua edhe kishte tre dashnor ne te njejten kohe + burrin, se si erdhi puna 1 dit ngatrroi kjo ja la oraret te tre dashnorve po ne te njejten dit.
Bje zilja vje i pari, kishte sjell nji lule, sa bohet gati kjo zhvishet shtrihet nkrevat bohet gati per procesin.. bje zilja.
Kjo vrap BURRI MSHIFU SHPEJT! mshifet ky te dollapi.
Kjo hap deren dhe ishte i dyti, kishte sjell cokollata behen gati kto zhvishen gati prap per procesin kur prap zilja…burri!!! mshifu posht krevatit.
Kjo hap deren ishte i treti, ky kishte ardh pa gjo kur pam sa bohen gati per procesin bjen prap zilja, mshifu vrap se burri, mshifet te ballkoni ky.
Hap deren kjo ishte me vertet burri i saj, i lodhur i rraskapitur nga puna kerkon pak kenaqesi po nga gruja vet.
U shtri te krevati ky edhe thrret grun, hajde na trajto pak se jam bo keq fare edhe kjo JO NUK VI.
Gruaja i thot: TI AS NJEHER SME BEN DHURATA MUA! AS NJEHER SME KE BLE LULE! (kjo sesi ta bote burrin tzbriste posht ti blente lule qe tikshin dashnoret.. po ky ic fare sleviste nga veni).
O ZOT TLUTEM MHIDH NGA LART CA LULE TJA JAP KSAJ SE KA TEKAT E MDHAJA! kur del nga dollapi i dashuri i par me lule ne dora? po ti cben ketu? mtha zoti me ti sjell keto lulet edhe iken vrap nga dera ky.
Merri lulet tani hajde, JO TI AS NJEHER SME KE BLE COKOLLATA MUA!
Burri thot O ZOT MA NXIU JETEN KJO…TLUTEM MHIDH COKOLLATA, KUR DEL NGA POSHT KREVATIT I DYTI, MKA SJELL ZOTI ME TSJELL COKOLLATAT, RROFSH i thot burri. IKU DHE KY I DYTI!
Po ngeli i treti ca me bo edhe gruja sdite ca me rrejt mo, ca me bo ca me bo, kur del nga ballkoni i treti, EJ MSOLLI ZOTI PER MET PYTE, DO MERRNI NAJ SEND TJETER SE DO MBYLLET DYQANI!!!!

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:02 pm

Kan ken 3 shoqe te cilat shtyheshin se cila e ka gjyshen me te madhe!
E para thot: une e kam me te madhen sepse kur futet ne vask per tu lar e hedh te ter ujin jasht.
E dyta: Auuu un e kam me te madhe sepse kur shtrihet te shikoj tv e zen kretj vendin.
E treta: Asnjeraaa se ka si un, ngrit zerin e treta keto te dyja hapin syt e degjojn!
Un e kam me te madhen sepse kur i dergojm sutjenat per tu lar ne pastrim kimik na thojn: ne nuk lajm parashuta!

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:02 pm

Babi i zefit i ka pas 3 djem, njeri e ka pas emrin: CAN tjetri CEN dhe i treti cili ishte??
Zefi ishte djali i tret, lexoje edhe nje her mire

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:03 pm

Shkon polici ne “caffe bar” per te pirë një kafe turke, hyn brenda dhe ulet aty te banaku dhe mendohet se si te porosit nje kafe te mesme dhe i’u kujtua: Polici i thote kamarierit a ben 3 kafe turke? dhe kamarieri i thote po menjehere.
Kamarieri i bjen policit 3 kafe, dhe polici i rendit ato kafe dhe e merr pikerisht ate kafe qe eshte ne mes sepse ai KAFE TE MESME pin.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:03 pm

Na ishte nje her nje mushkonje dhe nje miz duke ecur me biciklet, duke ec rrezohet mushkonja dhe miza i thot ca pate? Mushkonja i thot me hyri nje elefant ne sy…

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:04 pm

Njeher nje lop e ka takuar nje mi dhe miu ka qen duke pir cigare.
Lopa i ka then ec more picimul ti po pin cigare a.
Miu me te shpejte ja ktheu ec mori ti calla budallica cicat pa jelek.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:04 pm

Na ishte njehere nje Grek qe po udhetonte me avion.
Avioni rezohet dhe Greku shpeton, papritur shikon disa njeres te ishullit ku kishte rene dhe fillon te vrapoje derisa arrin ne nje vend ku nuk kishte ku te shkonte me.
Atje shikon nje papagall dhe e pyet si tia beje qe mos te vdes? papagalli i pergjigjet ke shenje me gur dore??
Kam i thote ai djali, epo mer shenje ate qe ka me shume pupla ne koke dhe qelloji dhe ai djali ashtu beri mori shenje dhe goditi ate qe kishte me shume pupla ne koke.
Ate si e goditi vdes, atehere i thote papagalli oooooooooo tani ta q…. belan me te vertete
**kishte vrare kryetarin e fisit**

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:04 pm

Nese dikush nga ju e konsideron veten budalla le te ngrihe ne kembe.
Ne fillim askush prej nxenesve nuk ngrihet.
PAS PESE MINUTASH derisa ne klase mbreteronte qetesia ne kembe ngrihet Gania.
Mesuesja u habit: ajo nuk besonte se gania e konsideronte veten budalla.
Mesuesja e pyeti: he gani? ti veten e konsideron budalla? jo moj msuse por me erdhi keq kur te shihja vetem ty te ngritur ne kembe!!!

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:04 pm

Kishte dale nje fshatare dhe shiste molla te qeruara dhe farat i ndante perti shitur edhe ato, vjen polici dhe e pyet se cfar ben ti ketu
fshatari: shes molla dhe nje pjes i qeroj se ashtu e kerkojne klientet
polici: po ato fara pse i ndan
fshatari: ati i shes 3 kokrra 10 euro se te bejne te zgjuar
polici: shume shtrejt i paske
fshatari: por te bejne te zgjuar mos harro
polici: i blen kokrrat dhe i fut ne goje, menjehere kthehet dhe i thot fshatarit se me 10 euro i kisha blere 20 kile molle
fshatari: e sheh se sa shpejt u bere i menqur
polici: mi jep edhe 3 kokrra tjera

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:05 pm

Kan ken nje her nje djal edhe eshte msu kur ta ben shurren vetem nana vet me ja majt edhe ky eshte martu e ja ka majt gruja vet edhe tani kur kan shku te miqt aty kan dal krejt per jashta edhe ska pas kush me ja majt edhe ky djali a cu edhe e ka ba shurren mas deres edhe kur e ka pa gjyshja, ja ka ba kush e ka ba ktu shurren? ky ja ka ba qe iky trimi itu, pa e majt kerkush hic.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:05 pm

Ishte nje here nje Shqiptar dhe nje Amerikan.
Amerikani thot: ne Amerikant jemi te paret qe shkuam ne hene.
Shqiptari thot: ne jemi te paret qe se shpejti do shkojme ne hene.
ashtu i thot Amerikani, posi nuk keni frig nga temperatura?
Jo jo i thot Shqiptari do nisemi naten.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:05 pm

Nje cift po flinte gjum, aty nga ora dy e nates degjohen ca zhurma tek dera..
Zgjohet gruaja dhe bertet, cohu se erdhi burri nga puna, me vrap cohet ky djali ne nje dor pantallonat ne nje dor xhaketen dhe hap dritaren dhe hidhet nga ballkoni nga kati i dyt ne mberdhe, fillon ja fut vrapit dhe pastaj ndalon, per cudi kthehet prap tek shpija hap deren dhe i thot gruas cfar burri thot ti moj? un jam burri jot, he thot gruaj po ti u hodhe nga ballkoni!

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:05 pm

Na ishte ne 1 aeroplan 1 shqiptar 1 italian 1 amerikan cili nxjerr vendin me te pasur?
Amerikani plas 1 pallat dhe i thot shqiptari pse e prishe? Pak pallate ka amerika!
Italiani prish 1 ore e pyet shqipetari pse e prishe? Pak or ka italia
Shqiptari hedh 1 kinez po pse e hidhe e pyet italiani? a pak kinez ka bota

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:05 pm

Po ecin rruges dy bjondina dhe pa pritur po cingrronte celulari, dhe ato filluan te shikonin neper çantat e tyre se ku po cingrron celulari dhe njera prej tyre e pyet tjetren i thot oj budallic mos e ke harru telefonin te shpija?

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:06 pm

Kan ken nje her nje grua shtatzan edhe djali i saj e ka vet cfar ke ne bark? ajo i ka than e kom fmin e djali e ka pyt kush ta ka dhen femin, ajo i ka than baba edhe ky femija ka shku te baba i vet dhe i ka than a din at fmin qe ja kishe dhen nanes e kish hanger.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:06 pm

Nje nat nastradinin nuk e merr gjumi e del ne ballkon e i sheh dy njerz me 10 dhi. Ju thot ku i keni marr keto dhi ? Ata u pergjigjen: te nje njeri, por mos kallzo kerkun se po i dajme ne tre nga tri dhi e nje po e presim e po e hajm.
Kur u ba saba aj njeri i thot nastradinit a mi ke pa 10 dhi? Nastradini i thot: jam cu naten i kam pa dy njerz edhe i veta ku i keni marr kto dhi ata me than se i kena marr te nje njeri vec me than mos kallzo se po i dajme te tre ka tri. E nje e kemi henger e ishte ken mishi pa zi, kur e hegrem mishin e ti, mshtyjti disi me kry e me doli gjumi.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:06 pm

Ka shkuar nje vajzë në pazar dhe po e pyet shitesin sa kushton fustani?
shitesi: 10 euro
Vajza: po sa kushtojn brekt
Shitesi: 15 euro
Vajza: a bën ma lir?
Shitesi: sigurishti
Vajza: sa
shitesi: 10 euro breket dhe 15 euro fustanin
Vajza: po ti breket mi ule e fustanin ma çove.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:06 pm

Ishte një Amerikani, një, Gjermani dhe një Shqiptar.
Gara e lojes ishte: Kush e ka baban me te madh!
Amerikani: Babai im esht sa nje ndertes 10 kate.
Gjermani: Babai im prek ne hënë.
Shqiptari: O Gjerman babai yt ka prekur hënën e? Gjermani i përgjigjet, PO.
A po prek dicka të butë në hënë babait yt? Gjermani i pergjigjet, PO.
Eee ato jan koqet e babes tem.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:06 pm

Na ishte nje herë një pule dhe e veti gjelin, pse ti nuk po bon vezë?
Nuk e shkyj bythen per 10 cent i tha gjeli.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:07 pm

Ishte martuar një djal i ri dhe shkonte te shoket dhe gjithmon u kthente von në shtepi një nat po e vet nusja ku kjeve o burr im?
Burri: isha me shoket.
Nusja: po cfar bojshi me shoket?
Burri: i matshum k*r*t.
Nusja: kush e pat k*rin ma te madhin?
Burri: unë i tha.
Nusja: a nuk ishte aty Ramadan aga?

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:07 pm

Pse pula kur pin uje e ngrit koken perpjet?
Sepse i lutet zotit mos me i met ne fyte

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:07 pm

Pse bjondina vesh pampersa???
Per me i thanen djemt baby…

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:07 pm

Pse pula s’lahet me uj t’nxet?
Se i dalin vezet e zime.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:07 pm

Kan ken 2 nxënsa në shkoll dhe ishin të ulur në bank te par te msusja, njeri prej tyre ishte belbzan dhe tjetri e kishte emrin Hashim dhe Hashimi hini ner bank ky belbzani i tha msuses oj msuse aqimi ner bank.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:08 pm

Pse polici e merr deren e makines me vete ne plazh?
Se po u bo vape ta hap qe te hyj fresku!

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:09 pm

Lopa i thote miut, piciruk kaq i vogel dhe te kane dale mustaqet.
Miu i thote lopes, po ti moj kaq e madhe dhe nuk vesh sutjena.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Tue Dec 29, 2009 3:11 pm

Dentisti i thoshte pacientës:
- Zonjë hapeni gojën ju lutem!
- Faleminderit, – ik then pacientja.
- Përse më falënderoni?
- Sepse shoqi im më thotë gjithmonë “Mbylle gojën!”

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:35 pm

DHËMBËT


Ç’të tha mami kur u ktheve në shtëpi dy ditë

pas kremtimit të matures?

-Asgjë.Këta dy dhëmbë edhe ashtu e kam

pasur ndermend t’I nxjerr!

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:35 pm

-A të kujtohet I dashur,në këtë park ma ke

vjedhur puthjen e pare?-I thot gruaja burrit.

-Po si nuk më kujtohet e dashur-ia kthen burri.

Për shkak të asaj hajnie ende jam në burg.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:36 pm

I SËMURI:Mjekët me të vërtet nuk janë

të nevojshëm.Simbas librave të medicines

njeriu mundet vetvetiu të shërohet.

MJEKU:Mirë e keni,mirpo kujdes,se për

një gabim shtypi mundeni të vdisni.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:36 pm

Një grua në Austali I kishte nëntë fëmijë

dhe mendonte se kjo ishte e mjaftueshme.

Kur lindi fëmiu I dhjetë ia dha emrin FUND.

Mirëpo , pas një viti I lind edhe fëmiu I

njëmbëdhjetë të cilin e quajti POS SCRIPTUM.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:36 pm

Kur u zgjua një dembel I papunë nga gjumi I tha së shoqes:

-Jam kënaqur sonte.Në ender gjeta një punë të mire,ku

fitoja shumë para…

-Vazhdo të flesh mor budalla,derisa të fitosh një shumë të mire-

I tha e shoqja.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:36 pm

Një djalë vrapon I gëzuar te babai I tij.

-Baba , a do të më blesh një daulle?

-Do te bësh zhurmë more bir!

-Mos u shqetso,baba,do t’I bie kur të jesh në gjum.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:36 pm

-Uh, sa kisha pasur deshire te martohesha me nje vajze, e cila ?do

mengjes do te ma sillte kafene ke krevat, thote nje pijanec.

-E une deshiroj ta gjej per grua vajzen, e cila ?do nat? do te ma

sillte krevatin ne kafene, thote pijaneci tjeter.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:36 pm

-Degjo ketu ti kurvez! thashe

-fare do te me thuash, bastard?

-Une te detyrohem shume!

-Nuk mund te jete keshtu bastard, nuk mun te jete keshtu.

-Si nuk mundte jete keshtu?

-Mua me detyrohesh i gjithi-tha.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:37 pm

1.Birra nuk flet

2.Birra eshte gjithmon e gatshme dhe e lengshme

3.Birra edhe kure eshte e ftohet eshte e mire bile edhe me e mira

4.Mund te pishe disa birra pernjeheresh dhe ska dem

5.Birra s behet kurre gjeloze ne nje birre tjeter

6.Kurr ska nevoj ti flasesh fjale te embla nje birre per tia zbutur

dhembjen

7.Birra,po kjo ta meson udhen

8.Birra mund te pihet kudo dhe kurdo

9.Me nje birrë je shume aktiv,i gjalle

10.Birra kurre s`te le shenja ne trup as ne goje

11.Nuk ke probleme gjuhesore me birrat e huaja

12.Birra s`kerkon amballazh te ri

13.S`ke nevoj te marresh birren me vete ne restoran,gjen atje

14.Birra nuk te shitet intelegjente

15.Dy gishta mjaftojne per nje pako prej 6 birrash

16.Birren mund ta pishe pa ja hequr tiketen

17.Edhe 95 vjeqar munde te pishe birre

18.S`ka nevoj te fiket drita per te pire nje birre

19.Birra e ka c`do her te njejten shije

20.Birra eshte gjithmone e mireseardhur

21.Nje birre mund te ndahet mes miqesh

22.Edhe ne varre mund te derdhet birra dhe te te freskoj

23.Nese birra ndonjeher jua merr mendjen , kjo ndodh vetem per pak kohe.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:41 pm

Nje organizat qe reklamonte ca thithese pluhuri dhe pastrim ajri kishte vendos t'i therras ca qytetar per te bere reklamimin me ane te demostrimit(fshirjes)pa pages per ta reklamuar makinen!Reklamuesja thrret nje numer telefoni dhe fillon:
-I nderuar,a jeni ju (i thote ne emer)?
-Po!-ia kthen folsi po ju kush jeni?
-Ne jemi nga nje organizat blla blla blla,dhe nese jeni i interesuar a mund te vijm te ju dhe te demostrojm kete program?
-Eu- hidherohet qytetari dhe ia kthen:
-Po a nuk dini ju gje tjeter pos demostratave bre?Po lena bre qike rehat se mbaruam me protesta e demostrata allahile,jemi lodhur me!
-I nderuar te lutem me keni keqkuptua!
-Ty ty ty -e nderpreu i nevrikosur qytetari telefonin!


ps.Kjo nuk eshte barcolet por eshte ndodhi e vertet!

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:41 pm

Ne nje kishe ,prifti e pret mendjen se sot do pyes te gjith te pranishmit se ai kan frig grat....

Pasi futen te gjith mileti ne Kish mbasi mbaron ceremonia,,prifti pyet te pranishmit,,,Kush nga burrat qe ka frig grat te ngriten ne kembe,te gjith u ngriten perveq njerit,prifti kurioz i afrohet ati burri afer duke i then....

Me vjen mir qe takova nje burr nga gjith kjo turm ,njeriu ia ktheu

Me fal Fadher se kur permende emrin grua mua me leshuan kembet ,nuk u ngrita dot....

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:42 pm

LIMONADA
Nje njeri shkon qe te bleje limonade dhe e pyet shitesin: Sa kushton nje gote limonade? Shitesi i pergjigjet 1euro. Njeriu mendohet dhe i thote: Shume shtrenjet qenka bre, por nje pike sa kushton? Shite si i pergjigjet i habitur: Po nje pike eshte falas.... Pastaj njeriu i gezuar i thote: Eeeee po mire, atehere ma mbush gjithe kete gote nga nje pike, nga nje pike.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:42 pm

DEMBELI
Kur u zgjua një dembel I papunë nga gjumi I tha së shoqes:
-Jam kënaqur sonte.Në ender gjeta një punë të mire,ku fitoja shumë para…
-Vazhdo të flesh mor budalla,derisa të fitosh një shumë të mire-
I tha e shoqja.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:42 pm

PIJANECAT
-Uh, sa kisha pasur deshire te martohesha me nje vajze, e cila çdo
mengjes do te ma sillte kafene ne krevat, thote nje pijanec.
-E une deshiroj ta gjej per grua vajzen, e cila çdo nate do te ma
sillte krevatin ne kafene, thote pijaneci tjeter.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:43 pm

FRIKA
Nje njeri i cili kishte frike nga gruaja i thirri shume burra te tjere per te shikuar mos ka ndonje qe nuk i frigohet gruas. Pasi salla ishte mbushur ai i pyeti: A i frigoheni gruas, ne qoftese po ngrihuni ne kembe? Te gjithe u ngriten ne kembe, perveq njerit. Njeriu kurioz i tha: Me vjen mire se nga e gjithe kjo turme takova nje burre te vertete. Njeriu ia kthen:
Me fal zoteri se kur e permende emrin e "grua" mua me leshuan kembet, nuk u ngrita dot...

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:43 pm

KIFLET
2 polic folin mes vete, dhe njani thot:
Nese e din sa kifle i kom mshef, dyjat ti jap.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:43 pm

SA LARG?
Po pyesnin njeri tjetrin dy femije se kush eshte me larg hena apo Anglia?
Kalon nje femije tjeter me i madh dhe i thote me mendjemadhesi: Pffff....shume e thjeshte normal qe Anglia, sepse hena shihet por Anglia jo.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:43 pm

POLICI
Dy te dehur ne rruge po ziheshin me njeri-tjetrin.
Njeri thoshte ajo qe eshte lart eshte hena,tjetri eshte dielli.
Shohin nje polic dhe e pyesin:
Hena apo dielli eshte ajo atje lart?
Nuk e di se nuk jam nga ky fshat -u thote polici.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:43 pm

BUDALLAI
Ne nje fshat nje burre plak kishte mbetur ne maje te çatise...
Kishte hypur i shkreti per te rregulluar tjegullat dhe nuk zbriste dot....
U Mblodh gjithe fshati me shkalle e me dreq por spo e ndihmonin dot...
Nga fundi i dites vjen me budallai i fshatit dhe i thote te gjitheeve....
Po mire po kaq te trashe jeni gjithe keta burra? me jepni nje litar te gjate....Ata i dhane litarin...ai ja hodhi plakut dhe i tha kape...plaku e kapi...tani i tha atyre qe kishte ne krah terhiqeni..ata e terhoqen dhe plaku ra poshte...te gjithe u kthyen te inatosur nga ai gjysmaku...
Ai habitur foli....Uaaa po keshtu e nxorra nje nga pusi dje!!!!

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:43 pm

KAPELA
Vjen nje njeri ne kafe dhe po i drejtohet njerit:
-"A je ti qaj qi ma shpetove djalin pa u mbyt ne uje".
-"Po une jam"-ia kthen ai.
-"Po ku dreqin ja ke lene kapelen"...

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:47 pm

Nje dite nje Zonjushe shkon tek dentisti.
Dentisti: Hape gojen ju lutem!
Zonjusha: Fleminderit!
Dentisti: Perse me falenderoni?
Zonjusha: Sepse im shoq me thot gjithnjë Mbylle Gojen.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:47 pm

Një ditë djali bigjozgji i tha te jatit-
-Sot kur po luanim bigjoz me kapen duke bërë hile, edhe me rrahen edhe me hodhen nga dritarja nga kati i dytë!
-Radhen tjeter siguroju që te luash vetem në katin e parë e porositi i jati!

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga x.K!LL3R prej Thu Dec 31, 2009 1:50 pm

PARKU


-A të kujtohet I dashur,në këtë park ma ke

vjedhur puthjen e pare?-I thot gruaja burrit.

-Po si nuk më kujtohet e dashur-ia kthen burri.

Për shkak të asaj hajnie ende jam në burg.

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 345896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta Nga .::Jok3R::.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 19 e 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi