www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

mengjesi i ii

Shko poshtë

mengjesi i ii

Mesazh nga WebMaster prej Mon Oct 26, 2009 7:02 pm

cka ban nje bjondine kur zgjohet nga gjumi ne mengjes...?

i vesh teshat dhe shkon tek shpija vete
WebMaster
WebMaster
Administrator
Administrator

Postimet : 287
Points : 339968
Join date : 24/10/2009
Vendbanimi : Albanian,kosova

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi