www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Nje burre ne nje restorant tek sa po hante gjeti nje qime floku dhe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Nje burre ne nje restorant tek sa po hante gjeti nje qime floku dhe

Mesazh nga Admini prej Tue May 26, 2009 1:26 pm

Nje burre ne nje restorant tek sa po hante gjeti nje qime floku dhe

filloi ti bertiste kamarierit:

Kamarjerja qe mbulonte anen tjeter te restorantit iu afrua tavolines ku

ishte ulur ky klienti dhe ia beri me shenje kamarierit te largohej,

klienti kur e pa kamarieren e uli zerin dhe filloi te belbezonte

Pas pak kamarieri vajti andej nga guzhina dhe gjeti klientin qe i ishte

futur kamarieres me (... koke):

Kamarieri: po ti bere fjale per nje qime pak me pare!

Klienti: Eh...po kur hame buke, hame buke; kur hame lesh, hame lesh.
avatar
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 335614
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi