www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Humor, a do o popull???!!

Shko poshtë

Humor, a do o popull???!!

Mesazh nga Admini prej Tue May 26, 2009 1:25 pm

Humor, a do o popull???!!1.

Një fshatar po shiste një lopë në pazar. Afrohet dikush dhe e pyet:

- Sa e shet këtë lopën?

- 40 mijë lekë - përgjigjet fshatari.

- Mirë - thotë blerësi - do ta marr. Ja ku i ke lekët - dhe i ofron

lekët fshatarit.

- Hë? - habitet fshatari - a me gjith men do e blesh lopën ti?

- Po - pergjigjet tjetri - më the 40 mijë lekë, ja ku i ke 40 mijë lekët.

- Jo mor shok se nuk e shes kaq kollaj lopën unë. - thotë pak inervozuar fshatari - Pa bo icik pazar nuk e shes lopën unë jo.
avatar
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 368414
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi