www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Pse ujqerit e Italise ecin dhe lepijne bythen e njeri-tjetrit?

Shko poshtë

Pse ujqerit e Italise ecin dhe lepijne bythen e njeri-tjetrit?

Mesazh nga Admini prej Tue May 26, 2009 1:24 pm

Pse ujqerit e Italise ecin dhe lepijne bythen e njeri-tjetrit?

- Te heqin shijen e Italianeve nga goja.
avatar
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 368414
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi