www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Humor Polak

Shko poshtë

Humor Polak

Mesazh nga Admini prej Tue May 26, 2009 1:22 pm

Humor Polak- Sa Polake duhet ti japin nje makine?

- Njembedhjete. Nje te mbaje timonin dhe dhjete ta shtyjne.
Admini
Admini
Administrator
Administrator

Postimet : 3392
Points : 372714
Join date : 26/04/2009

Kdc-Team
KDC: KDC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi