www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Fito Domain .com .net .org etj

Shko poshtë

Fito Domain .com .net .org etj

Mesazh nga σт¢нєє™ prej Sun Apr 26, 2009 4:08 pm

E gjeta nje web faqe i cili ka Rreferal qe psh mi bo 9 rreferal e merr ni domain...!
Per me bo ju domain duhet mu regjistru dikush n`Rerefal tanin
Per mei bo kto sene se pari na vyn meu regjsitru

1.Regjistrohu
2.Tash e shperndan tash e zgjedh sa domaina i do ti qe psh ka 1 3 dhe 6

One Free Domain
9 Referrals

Two Free Domains
16 Referrals


http://www.FreePremiumDomain.com/?r=82010

σт¢нєє™
Super Moderator
Super Moderator

Postimet : 696
Points : 354083
Join date : 26/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi