www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Cilin browser e perdorni ma shum

Shko poshtë

Cilin browser e perdorni ma shum

40% 40% 
[ 2 ]
20% 20% 
[ 1 ]
20% 20% 
[ 1 ]
20% 20% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 5

Cilin browser e perdorni ma shum

Mesazh nga σт¢нєє™ prej Wed May 13, 2009 4:19 pm

Cilin browser e perdorni ma shum
Postoni dhe na tregoni se cilin browser e perdorni fol njerz

σт¢нєє™
Super Moderator
Super Moderator

Postimet : 696
Points : 353783
Join date : 26/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin browser e perdorni ma shum

Mesazh nga x.K!LL3R prej Mon Jan 04, 2010 5:52 pm

Mozilla FireFox dhe Internet Explorer

x.K!LL3R
Moderator
Moderator

Postimet : 3232
Points : 347896
Join date : 10/11/2009

http://wWw.Kdc-T3am.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi