www.loqkat-ks.com
Behuni Pjes E komunitetit Ton edhe Ne Facebook Facebook

https://www.facebook.com/urimefestat

Ju faliminderit.

Ora është Wed Nov 21, 2018 3:42 am

KDC-Center


 • KDC-Center

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Faqet Shqiptare Dhe te Huaja


  Faqet Shqiptare Dhe te HuajaKetu mund te diskutoni rreth faqeve te ndryshme shqiptare dhe te Huaja Ndani mendimet tuaja ne kete kategori.... Nese keni nje faqe te re te sapo hapur atehere ky eshte vendi ideal per te reklamuar faqen tuaj!
  19 Temat
  76 Mesazhet
  Fri Jun 25, 2010 12:54 pm
  Gipa www.KDC-team.con
 • WebMaster


  WebMasterHapat e Para të Webmasterit,Web Templates,Programe për Webdesign,vBulletin,SMF,myBB,phpBB,Wordpress,Joomla!,Blogger,Drupal,MkPortaL Dhe Gjithqka qka Ju perket WebMaterave Shqiptar...!
  10 Temat
  10 Mesazhet
  Sat Oct 09, 2010 11:49 am
  WebMaster Jumpline Free hosting 1 vit
 • Hacking


  HackingHacking & Tutoriale, Accounts dhe Database Dumps,Cracks & Serials,Website dhe Forum Hacking,Keyloggers & Stealers,Vegla për Hacking,Botnets & Related,Crypters,Binders,Packers,Antivirus Security,PornSites Passwords Area Te gjitha Ne nje Vend...
  96 Temat
  126 Mesazhet
  Thu Oct 27, 2011 6:38 pm
  WebMaster ku shkojn filet e fshira
 • Host | Domeine & Shërbime


  Host | Domeine & ShërbimeTë gjitha temat në lidhje me domeinet,hosting, menaxhim serverash etj janë të mirëpritura në ktë sektor...!
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Mon Sep 26, 2011 12:00 pm
  WebMaster Ofert 1 reseller Nga united-domains.de
 • Programe Per Pc


  Programe Per PcKëtu mund te gjeni dhe te shkarkoni programe Per Pc
  1872 Temat
  1889 Mesazhet
  Sun Jan 10, 2010 2:05 pm
  Binnz [HF]Winrar password remover 1.1 full version Bm

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur